MYFIX Yapı Kimyasalları bayiliğimizle, kaliteli ve güvenilir çözümlerle inşaat projelerinizde yanınızdayız.

Er Karakaşlar Logo
About us mobile banner
Er Karakaşlar İnşaat MalzemeleriYapıda ne varsa... 1970'den günümüze, inşaat ve yapı malzemeleri alanında öncü...

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, değerlerimiz ve misyonumuz hakkında daha fazla bilgi edinin

1970 yılında Erzincan’da kurulan firmamız, 1999'dan günümüze ER KARAKAŞLAR İNŞAAT MALZEMELERİ olarak İstanbul Sancaktepe'deki yerleşkemizde, 1000 m2 kapalı alan ve 1650 m2 açık depolama alanı, sevkiyatlarımızı zamanında, güvenli, kaliteli ve eksiksiz olarak yerine getirmek için 20+ personel ve 10+ araç filosu ile inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurulduğu günden günümüze, hızla değişen dünya konjonktüründe standartların üstüne çıkarak gelişen teknolojiye uygun, özel yetiştirilmiş profesyonel kadromuzla, kalitemizden ödün vermeden, sistemli ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getirdik.

İnşaat malzemeleri sektöründe, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, geniş araç filomuz, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile her zaman en mükemmel şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüm projelerimizle insanların hayatına değer katmak için çıktığımız bu yolculukta; insana, çevreye, saygı ve güven ilkeleriyle sektör standartlarını belirlemek ve üstlenmiş olduğumuz tüm projelerimizde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızda sürekliliği sağlamak.

VİZYONUMUZ

Nitelikli ve ayrıcalıklı projeler üreterek; kusursuz üretim politikamızla bölgelerin değerlerine değer katmayı amaçlıyoruz. Sürekli iyileştirme ile müşteri ve çalışanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, sektörde lider firmalardan olmayı hedefliyoruz.

MyfixABSUKS
YtongÇimsaOyak ÇimentoAkporKalekim
EntegreİsonemYaltexOdeİzocamFırat PlastikPolisan

© Tüm Hakları Saklıdır. Er Karakaşlar

Powered ByIQLAB Footer Logo